![Graphic Design Masterclass: Το Animation στην Ελλάδα από τα Α ως το Ω Graphic Design Masterclass: Το Animation στην Ελλάδα από τα Α ως το Ω](https://www.iekdelta360.gr/portal-img/single_post/7/graphic-design-masterclass-31-10-2022-04.png?crop=1823,1080,98,1)
Το ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο του 8ου Thessaloniki Animation Festival. διοργανώνει ένα εξειδικευμένο Graphic Design Masterclass με τίτλο: "To Animation στην Ελλάδα από το Α ως το Ω".
Καλεσμένοι του τομέα Εφαρμοσμένων Τεχνών είναι οι διοργανωτές του μοναδικού στο είδος του φεστιβάλ στη βόρεια Ελλάδα, Addart, οι οποίοι θα παρουσιάσουν έναν εξαιρετικό σεμινάριο γύρω από όλα τα στάδια παραγωγής μιας ταινίας animation, μέσα από παραδείγματα.
- Σταύρος Σαββαϊδης, CEO Addart διοργανωτής TAF
- Δημήτρης Καζαντζής, General Manager Addart
- Βασίλης Ευδοκιάς, Creator Addart
- Λευτέρης Φαϊδάς, Creator Addart
ΔΕΥΤΕΡΑ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ, 12:00
ΓΥ1 Αμφιθέατρο, ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 Θεσσαλονίκης (Γ' κτίριο Ερμού 21)