![360 Seminar: Cyber Security as a career path 360 Seminar: Cyber Security as a career path](https://www.iekdelta360.gr/portal-img/single_post/7/15-11-2022-cyber-security-04.png?crop=1823,1080,0,0)
Το ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 Πάτρας διοργανώνει ένα εξειδικευμένο σεμινάριο για τον τομέα Πληροφορικής με τίτλο: "Cyber Security as a career path", σε συνεργασία με την εταιρία nviso.
Ο σκοπός του σεμιναρίου είναι να παρουσιάσει τους διάφορους τομείς του cyber security, πώς αυτοί μεταφράζονται επαγγελματικά και τι προσόντα και γνώσεις απαιτούνται για να δραστηριοποιηθεί κάποιος επαγγελματικά.
Εισηγητής: Χριστόφορος Πλιάτσικας, Senior Cyber Security Consultant @Nvisio | GCIH | CCSK | LPIC-1 |CCNA
ΤΡΙΤΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ, 17:00ΜΜ
ΑΙΘΟΥΣΑ 12Β / ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 Πάτρας