Το ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 Πάτρας διοργανώνει ένα ξεχωριστό σεμινάριο για τους τομείς Τουριστικών Επαγγελμάτων και Αγροτικής Κατάρτισης με τίτλο: "Εισαγωγή στην Οινογνωσία - Βασικές αρχές", σε συνεργασία με το Patras Wine Club.
Το σεμινάριο απευθύνεται στους σπουδαστές Τουριστικών και Αμπελουργίας - Οινολογίας, οι οποίοι θα έχουν την ευκαιρία να ενημερωθούν για τις βασικές αρχές τις οινογνωσίας και να θέσουν τις βάσεις της εξέλιξης του στο αντικείμενο, από έναν καταξιωμένο επαγγελματία του χώρου.
Εισηγητής: Βασίλης Καπογιαννόπουλος, Ιδρυτής Patras Wine Club
ΠΕΜΠΤΗ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ | 12:00ΜΜ
ΑΙΘΟΥΣΑ 33Β | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 Πάτρας