![360 Seminar: Η μουσική ως θεραπευτική διαδικασία 360 Seminar: Η μουσική ως θεραπευτική διαδικασία](https://www.iekdelta360.gr/portal-img/single_post/7/18-05-2023-mousiki-therapeftiki-04.png?crop=1824,1080,48,0)
Το ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 Θεσσαλονίκης, διοργανώνει ένα εξειδικευμένο σεμινάριο για τους τομείς ΜΜΕ & Ήχου και Performing Arts, με θέμα: "Η μουσική ως θεραπευτική διαδικασία".
Το σεμινάριο απευθύνεται στους σπουδαστές των ειδικοτήτων Δημοσιογραφίας, Παιδαγωγικών, Μουσικής Τεχνολογίας, Ηχοληψίας και Μουσικής-Τραγούδι, οι οποίοι θα έχουν την ευκαιρία να διδαχθούν τις βασικές αρχές της μουσικοθεραπείας και την εφαρμογή της.
Εισηγήτρια: Ντόρα Ψαλτοπούλου, Επίκουρη Καθηγήτρια ΤΜΣ ΑΠΘ, Μουσικο - Ψυχοθεραπεύτρια
ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΪΟΥ | 12:00
ΑΙΘΟΥΣΑ Δ72 (Δ' ΚΤΙΡΙΟ) | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 Θεσσαλονίκης