![360 Seminar: Ψυχολογία καταστροφών: αντίκτυπος σε πολίτες & διασώστες 360 Seminar: Ψυχολογία καταστροφών: αντίκτυπος σε πολίτες & διασώστες](https://www.iekdelta360.gr/portal-img/single_post/8/29-05-2024-psychologia-katastrofwn-04.png?crop=1824,1080,48,0)
Ο τομέας Υγείας & Αθλητισμού της ΔΕΛΤΑ 360 Ξάνθης, διοργανώνει ένα πρακτικό σεμινάριο - workshop με θέμα "Ψυχολογία καταστροφών: αντίκτυπος σε πολίτες & διασώστες".
Το σεμινάριο απευθύνεται στους σπουδαστές της ειδικότητας Διασώστης - Πλήρωμα Ασθενοφόρου, αλλά και σε κάθε σπουδαστή που επιθυμεί να ενημερωθεί για τις καταστάσεις εκτάκτου κινδύνου και τις ψυχολογικές τους προεκτάσεις.
Εισηγητής: Τζαν Μεμέτ Αλή, BSc MSc Ψυχολόγος Υγείας
ΤΕΤΑΡΤΗ 29 ΜΑΪΟΥ | 13:40-16:15
ΑΙΘΟΥΣΑ Β4 | ΔΕΛΤΑ 360 Ξάνθης