![360 Welcome Webinar: Phising 360 Welcome Webinar: Phising](https://www.iekdelta360.gr/portal-img/single_post/5/welcome-webinars-pliroforiki-3-PTNPH.png)
Έναρξη: 24.09.2021
Λήξη:24.09.2021
Στο πλαίσιο των 360 Welcome Webinars του Εκπαιδευτικού Ομίλου ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360, ο τομέας Πληροφορικής διοργανώνει ένα μοναδικό webinar με τίτλο "Phising" με εισηγητή τον System Administrator της Phizer, κ. Δημήτρη Παπανικολάου
To ιδιαίτερα ενδιαφέρον αυτό webinar, που θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν όλοι οι σπουδαστές του τομέα Πληροφορικής του Ομίλου, έχει θέμα το phising - τις ενέργειες εξαπάτησης των χρηστών του διαδικτύου με σκοπό την υποκλοπή προσωπικών δεδομένων. Ο εισηγητής θα εξηγήσει τη διαδικασία μέσα από παραδείγματα και θα αναφερθεί εκτενώς στους κινδύνους και στους τρόπους αντιμετώπισης του.
Το link για τη σύνδεση στο webinar θα σταλεί στo e-mail των σπουδαστών.