![EXPOSITION Special Events EXPOSITION Special Events](https://www.iekdelta360.gr/portal-img/single_post/8/exposition-photo-28-08-23-04.png?crop=1824,1080,48,0)
Έρχονται οι παράλληλες δράσεις της έκθεσης φωτογραφίας EXPOSITION, που διοργανώνει ο τομέας Perofoming Arts στο foodlounge της Αγοράς Μοδιάνο!
Την Πέμπτη 14 και την Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου, από τις 17:00 ως τις 20:00, θα στηθεί Photobooth & Portrait Photography από τη FUjifilm Hellas και τους σπουδαστές Φωτογραφίας ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360. Οι παρευρισκόμενοι θα έχουν την ευκαιρία να φωτογρφηθούν και να κρατήσον τη φωτογραφία τους.
Την Παρασκευή 15/09, στις 18:00 ξεκινά ένα ξεχωριστό πάρτυ - αποκορύφωμα της Έκθεσης, με μουσική, fingerfood και πολλές εκπλήξεις. Θα κληρωθεί 1 υποτροφία στο πρόγραμμα εξειδίκευσης Professional Diploma in Business Photography.
Guest DJ: Πέτρος Σοφιανίδης
Η έκθεση θα συνεχιστεί έως τις 30/09.
![fujifilm-hellas-me-aspra-grammata-zagurtzinhs.png](/image/original/8/fujifilm-hellas-me-aspra-grammata-zagurtzinhs.png)