![360 Make-Up Masterclass με τον Γιάννη Μαρκετάκη στην Καλαμάτα! 360 Make-Up Masterclass με τον Γιάννη Μαρκετάκη στην Καλαμάτα!](https://www.iekdelta360.gr/portal-img/single_post/8/29-11-2023-makeup-masterclass-04.png?crop=1823,1080,0,1)
Το ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 Καλαμάτας, φιλοξενεί στις σύγχρονες εγκαταστάσεις του τον κορυφαίο Make-Up Artist και εκπαιδευτή του ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 Αθήνας Γιάννη Μαρκετάκη, για ένα ξεχωριστό Make-up Masterclass για τον τομέα Μόδας & Ομορφιάς.
Το masterclass απευθύνεται στους σπουδαστές Αισθητικής και Επαγγελματικού Μακιγιάζ, οι οποίοι θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν live εφαρμογή τεχνικών make-up και να ακούσουν σημαντικές συμβουλές από έναν expert του χώρου!
ΤΕΤΑΡΤΗ 29 Νοεμβρίου, 15:00ΜΜ
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 Καλαμάτας
Δίνεται η δυνατότητα δωρεάν παρακολούθησης και σε εξωτερικό κοινό, με τη συμπλήρωση της παρακάτω φόρμας.
*Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας! *Θεσεις περιορισμένες!