![360 Seminar: Μουσική Αφήγηση Παραμυθιού 360 Seminar: Μουσική Αφήγηση Παραμυθιού](https://www.iekdelta360.gr/portal-img/single_post/8/23-11-2023-mousiki-afigisi-04.png)
Το ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 Πάτρας, διοργανώνει ένα ξεχωριστό σεμινάριο για τον τομέα Παιδαγωγικών & Κοινωνικών Υπηρεσιών, με τίτλο: "Μουσική Αφήγηση Παραμυθιού".
Σπουδαστές της ειδικότητας Παιδαγωγών Πρώιμης Παιδικής Ηλικίας, θα γνωρίσουν τεχνικές αφήγησης παραμυθιού, μέσα από τη μουσική, τη δραματοποίηση και τις βιωματικές δραστηριότητες των παιδιών.
Εισηγητής: Σοφία Στρουμπούτα, νηπιαγωγός & Φωτεινή Τσίγκα, καθηγήτρια Μουσικής
ΠΕΜΠΤΗ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 11:00ΠΜ
Αίθουσα 12Β | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 Πάτρας