![360 Seminar: Παρουσίαση permanent make-up όμπρε 360 Seminar: Παρουσίαση permanent make-up όμπρε](https://www.iekdelta360.gr/portal-img/single_post/8/16-04-2024-permanent-makeup-04.png?crop=1824,1080,48,0)
Ο τομέας Μόδας & Ομορφιάς, της ΔΕΛΤΑ 360 Καλαμάτας, διοργανώνει ένα 360 Seminar με θέμα "Παρουσίαση permanent make-up με τεχνική σκίασης με όμπρε εφέ".
Οι σπουδαστές Αισθητικής & Επαγγελματικού Μακιγιάζ θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν την εφαρμογή βήμα προς βήμα ενός ημιμόνιμου μακιγιάζ, με την εξειδικευμένη τεχνική σκίασης όμπρε εφέ από μία επαγγελματία του είδους.
Εισηγήτρια: Μαριάντα Ραμούνδου, Αισθητικός & PMU Artist
ΤΡΙΤΗ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ, 13:00-16:00
ΑΙΘΟΥΣΑ Ι4 / ΔΕΛΤΑ 360 Καλαμάτας